Zmotoryzowany Obieżyświat


Obieżyświat  to magazyn podróżników, do którego zapraszamy w imieniu jego twórczyni, red. Barbary  Tyslik. Słuchajcie radia  Opole.

28.05 godz 08:20 

Daniel Gogulski, pasję do motoryzacji zawdzięcza rodzinnym tradycjom. Jego dziadek, Roman, na Nortonie i Triumphie uczestniczył w wyścigach motocyklowych. Z kolei ojciec, Andrzej Gogulski, zanim został sędzią sportów kartingowych, motocyklowych i samochodowych, był zwycięzcą wielu ogólnopolskich rajdów i wyścigów samochodowych. Dziedzicząc po dziadku i ojcu we krwi benzynę, także i on zdobył m.in. wicemistrzostwo Polski w gokartach. Teraz jednak motocykl wykorzystuje przede wszystkim do podróżowania i poznawania świata. Ostatnio, wspólnie z żoną, Iwoną, autorką bloga „Szeroką drogą”, promują wśród pansjonatów turystyki motocyklowej, szlaki turystyczne Opolszczyzny. W magazynie „Obieżyświat” Iwona i Daniel Gogulscy z Opola.

29.05 godz. 08:20 

Daniel Gogulski, pasję do motoryzacji zawdzięcza rodzinnym tradycjom. Jego dziadek, Roman, na Nortonie i Triumphie uczestniczył w wyścigach motocyklowych. Z kolei ojciec, Andrzej Gogulski, zanim został sędzią sportów kartingowych, motocyklowych i samochodowych, był zwycięzcą wielu ogólnopolskich rajdów i wyścigów samochodowych. Dziedzicząc po dziadku i ojcu we krwi benzynę, także i on zdobył m.in. wicemistrzostwo Polski w gokartach. Teraz jednak motocykl wykorzystuje przede wszystkim do podróżowania i poznawania świata. Ostatnio, wspólnie z żoną, Iwoną, autorką bloga „Szeroką drogą”, promują wśród pasjonatów turystyki motocyklowej, szlaki turystyczne Opolszczyzny. W magazynie „Obieżyświat” Iwona i Daniel Gogulscy z Opola m.in. o bezpiecznym podróżowaniu.

Categories: Bez kategorii | Dodaj komentarz

Zobacz wpisy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Stwórz darmową stronę albo bloga na WordPress.com.

%d blogerów lubi to: