Obieżyświat beskidzki


13.02 o g. 06:10 w radio Opole pani redaktor Barbara Tyslik zaprasza do słuchania magazynu turystycznego Obieżyświat. Co tym razem przygotowała? Żądnych wędrówek po tatrzańskich lub beskidzkich szlakach zapraszamy na spotkanie z Arturem Robakiem, który od kilkunastu lat obserwuje m.in. masyw Babiej Góry, a nawet Tatry, ale z … Opolszczyzny. A dokładnie z Góry Świętej Anny.

Być może wytrawni wyrypiarze przekonywać będą, że górski trekking to nie oglądanie, ale… Ale dalekie obserwacje również wymagają nie tylko wysiłku, solidnego przygotowania i wiedzy o górach –  dostarczają także wiele emocji i pięknych przeżyć, o których opowie Artur Robak, jeden z nielicznych opolskich obserwatorów, od lat wykonujący – i to z jakim rezultatem ! – zdjęcia daleko obserwacyjne, które po emisji magazynu Obieżyświat zostaną udostępnione – wraz z jego  dźwiękowym zapisem – na stronie internetowej Radia Opole.

Categories: Bez kategorii | Dodaj komentarz

Zobacz wpisy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

Blog na WordPress.com.

<span>%d</span> blogerów lubi to: